O NÁS

Jsme rodinná firma s kořeny v srdci Turecka, přímo z historického Istanbulu, kde jsme začínali na slavném Velký bazaar neboli Kapalı çarşı.

Na českém trhu působíme od roku 2008 a specializujeme se na prodej snubních a zásnubních prstenů. Naše dlouholetá zkušenost z velkoobchodu nám umožnila rozšířit naši činnost i do maloobchodu a otevřít e-shop, kde nabízíme naše šperky přímo vám, našim zákazníkům.

Naším cílem je poskytovat nejvyšší možnou kvalitu za příznivé ceny. Věříme, že každý šperk by měl být výjimečný a měl by nést nejen estetickou, ale i emocionální hodnotu. Proto pečlivě vybíráme a navrhujeme každý prsten s důrazem na detail a srdce.

Naše turecké kořeny nás naučily, jak důležité jsou tradice, kvalita a poctivé řemeslo. Tyto hodnoty přinášíme i na český trh a usilujeme o to, aby každý náš zákazník byl maximálně spokojený. V naší nabídce najdete široký sortiment snubních a zásnubních prstenů, které jsou výsledkem pečlivé práce a lásky k řemeslu.

Naším závazkem je splnit vaše přání a potřeby, ať už hledáte něco specifického nebo chcete něco na míru. Děkujeme, že jste se rozhodli stát se součástí naší rodinné tradice. Jsme tu, abychom vám pomohli najít ten pravý prsten pro vaše nejdůležitější životní okamžiky.